SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Našlaičio pašalpa sustabdžius mokslus 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2773: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Našlaičio pašalpa sustabdžius mokslus


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki,esu socialiai išlaikomas (šiuo metu turiu globėją). Šiuo metu gaunu našlaičio pašalpą (520lt). Žinau,kad jeigu sulaukęs pilnametystės nesimokysiu pašalpos nebegausiu. Žadu dirbti užsienyje ir mokytis nuotoliniu būdu. Taigi,mano klausimas Jums būtų toks: Jei sustabdysiu mokslus dieniniame ir paskui norėsiu grįžti mokytis į universitetą ar galėsiu vėl gauti pašalpą? Ar kai nebepristatysiu kurį laiką pažymos manęs išsiškai neišbrauks? Kokius pora metų neplanuoju grįžti į Lietuvą.. Ir norėčiau sužinoti ar paskui galėsiu vėl gauti pinigus jei mokysiuos? Ačiū už atsakymą iš anksto.
»25.06.12 - 03:25

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





reikai žiūrėti kas jums skiria našlaičio pašalpą ir jų skyrimo tvarkas, ar skiriama esant tik mokantis dieniniam skyriui ar skiriama ir nuotoliniam.
Siūlau kreiptis į juos raštu su tokiu užklausimu ir jums į tai bus atsakyta teisingai, nereikės užsiiminėti spėlionėmis.
Aš pats žinau, kad yra skiriamos našlaičių pensijos, o kaip pašalpos, tai nzn.
Našlaičių pensijoms mokėjmio tvarkas reglamentuoja LIETUVOS RESPUBLIKOS IŠMOKŲ VAIKAMS ĮSTATYMAS 1994 m. lapkričio 3 d. Nr. I-621
»15.11.12 - 17:54 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.22691 sekundės -