SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : soc pasalpa 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2354: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  soc pasalpa


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki,
Esu bedarbis stovintis darbo birzoje ir draugauju su istekejusia moterimi. Socialines rupybos drabuotojai teigia, kad tokiu atveju man nepriklauso socialine parama, nes esu prirasytas kaip sugyventinis. Ar gali taip buti?
»29.01.13 - 09:53

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





gali, jeigu socialinė jau mokama vienam iš jūsų paminėtų asmenų.... Jeigu kyla neaiškumų, tai paprašykite, kad atsakytų jums kokiais teisės aktais vadovaujantis jums nepriklauso ir paprašyktie, kad duotų atsakymą raštu....
»30.01.13 - 18:08 Anketa

§birute08 # 3
Naujokas
Naujokas

birute08





Sveiki
Siuo metu esu bedarbe,stoviu darbo birzoj,as soc.pasalpos negaunu,gaunu tik uz sunu 150 lt(jam 16 metu mokosi 10 klasej) kadangi sunus mokosi tai man buvo pasakyta kad uz sunu as turesiu atidirbti viesuju darbu ten kazkiek valandu.As zinau tiktai tiek,kad kas stovi darbo birzoje ir gauna soc.pasalpas,tai jiems reikia.Oas pati tai negaunu nieko,ar ir uz vaiku skirtus pinigelius reikia atidirbti?
Aciu.
»11.02.13 - 22:48 Anketa

§tadas91 # 4
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Kiekviena savivaldybė pasitvirtina savo tvarkas, jose parašyta, kada ir kas atleidžiamas nuo atidirbimo. Kokiu pagrindu mokami vaiko pinigai ir ar reikia už juos jums atidirbti jums gali atsakyti Jūsų socialinės paramos skyriaus darbuotojai. Aš manau, kad jeigu skirta pašalpa ne socialinės paramos įstatymo pagrindu, tai atidirbti gali ir nereikėti.
»18.02.13 - 17:20 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.1881 sekundės -