CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : ieškinys dėl žalos atlyginimo 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2848: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  ieškinys dėl žalos atlyginimo


  
  Atspausdinti temą 

§ilonam # 1
Naujokas
Naujokas

ilonam





Laba diena,

labai prašau skubaus atsakymo į mūsų atvejį.
2005m. mano vyras būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti padarė avariją, apgadino kitą mašiną (vyras vairavo man priklausantį automobilį). Įvykis buvo dokumentaliai užfiksuotas policijoje ir sumokėta policijos skirta bauda.
Kai pranešinėjau apie autoįvykį darudimo kompanijai man buvo paaiškinta kad dėl mano aukščiau paminėtų aplinkybių draudimo patirtas išlaidas teks apmokėti vyrui, o kokią tai suma sužinosime gavę iš draudimo kompanijos visus dokumentus, laukite.
Lygiai po 5 metų atėjo pranešimas iš teismo kad draudimo kompanija padavė ieškinį dėl skolos išieškojimo.
P.S. Gyvename santuokoje 13 m. Trakų raj. mano bute (aš ir vaikai jame registruoti), bet vyras registruotas kitame mieste, nors faktinė gyvenamoji vieta tokia pati kaip ir mano.
Klausimas:
1.Kodėl teismas rado faktinę atsakovo gyvenamąją vietą, draudiminė kompanija - ne. (nors dar kartą pažymiu, kad automobilis mano vardu, visus duomenis kaip rasti mane draudiminė kompanija turėjo turėti, su vyru gyvenu santuokoje).
2. Kaip dėl senaties terminų?

Dėkoju
»11.04.10 - 02:07 Anketa

§Vaidotas # 3
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Galima būtų ginčyti tokį ieškinį, dėl vieno iš pagrindų, kad draudimo įmonė neišnaudojo visų galimybių prieš kreipdamasi į teismą dėl skolos susigrąžinimo taikiu būdu.
Pasiūlyti draudiminei kompanijai sudaryti taikos sutartį, tokiu atveju ji galės susigrąžinti bent 75 proc. sumokėto žyminio mokesčio.
Kodėl teismas rado jūsų gyvenamąją vietą, o draudiminė kompanija nerado negaliu atsakyti. Reikia žiūrėti byloje ar yra pateikti kokie įrodymai, kad draudiminė kompanija vykdė pareigą pirma taikiai spręsti ginčą, o tik po to kreiptis į teismą?
Kokie yra senaties terminai ir kada jie taikomi galite rasti čia.
Pagarbiai Vaidotas.

[ Redaguotas Vaidotas 11.04.2010 - 19:17 ]


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»11.04.10 - 18:17 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.20746 sekundės -