CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Re: Ar turi teise anstolis isieskoti vyro isiskolinima igyta 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#3243: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Re: Ar turi teise anstolis isieskoti vyro isiskolinima igyta


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena,
Situacija tokia, kad mano vyras dar pieš santuoką buvo pasiėmęs paskolą.
Dabar kai mes esame santuokoje, nebuvo uzmokejes dalies paskolos, nes neteko darbo ir ta suma buvo perduota anstoliams. Dabar jis neturi jokiu pajamu, bet mes kas men. mokame po 100Lt anstoliams, tai nera didele suma, bet siam laikotarpiui daugiau negalime moketi, o ir skola nuolat auga. Anstoliai nusiunte i mano darboviete, kad nuskaiciuotu kas men is mano atlyginimo ir taip nori isieskoti vyro issiskolinima, neva 100Lt per men yra maza suma, jos nepakanka, o pazymos apie mazas pajamas ir visas kitas aplinkybes ju nedomina. Noreciau suzinoti ar jie turi tokia teise, nes si paskola buvo iki santuokos, o ne musu bendra?
Kitas klausimas: jei dabar sudarytume vedybu sutarti (po dvieju santuokos metu), ir joje butu punktas, kad mano uzdirbamos pajamos yra mano asmenines, ar galeciau reikalauti is anstoliu, kad atsauktu is darbovietes pajamu atskaiciavimo?
»02.04.10 - 19:20

§Advokatopagalba # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Advokatopagalba





LR CK 3.110 straipsnio „Sutuoktinių atsakomybė pagal iki santuokos įregistravimo atsiradusias prievoles“ 1 d. numato, kad iš bendro sutuoktinių turto negali būti tenkinamos sutuoktinių prievolės, kurios atsirado iki santuokos įregistravimo, išskyrus atvejus, kai išieškoma iš bendro turto sutuoktinio dalis. Tai reiškia, kad esant vyro ikisantuokinei skolai iš žmonos lėšų antstoliai išieškoti neturi teisės.
Tokiu atveju, jeigu nėra vedybų sutarties ir konkrečios sutuoktinių turto dalys nėra aiškios, antstolis privalo priimti patvarkymą, kad skolininkas kreiptųsi į teismą ir nusistatytų konkrečią jam tenkančio turto dalį bendrame turte ir tada jis galės išieškoti iš bendro turto sutuoktinio dalies.
Jeigu Jūs dabar sudarytumėte vedybų sutartį, jos sąlygos galiotų tik ateičiai.


Advokatės Giedrės Gabrielės Burbienės kontora
Advokatė Giedrė Gabrielė Burbienė
adresas: Laisvės pr. 77 - 402 A, LT - 06122 Vilnius
mob.tel: 8-699-74496
tel./fax.: 8-52-473329
e-mail: giedre@advokatopagalba.lt
www.advokatopagalba.lt
skype: giedre.gabriele
»21.04.10 - 17:09 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.20164 sekundės -