SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Dėl socialinio būsto 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#11875: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Dėl socialinio būsto


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Labas vakaras, norėjau sužinoti daugiau informacijos dėl socialinio būsto skyrimo. Esu 25 m. mergina, prieš keletą metų netekau abiejų tėvų, esu našlaitė, studijų metais gaudavau našlaitės pašalpą, baigiau universitetą. Deja, neturiu kur gyventi, nes tie namai, kur gyvenau su tėvais, priklauso kunigui, parapijai, mes jų nebuvome išsipirkę, nes buvo dingę namo dokumentai, dabar jie atsirado, tad kunigas nusprendė parduoti, o pirkti neturėjau pinigų, tad teko išsikelti. Vis dar likau ten priregistruota, bet manau, kad būtinai reikia iš ten išsiregistruoti. Šiuo metu glaudžiuosi pas draugo tėvus, esu bedarbė, užsiregistravus darbo biržoje ir ieškausi darbo. Kreipiausi į savo rajono savivaldybę, bet nieko konkretaus man nepatarė. Norėčiau profesionalaus ir protingo patarimo. Dėkoju iš anksto.
»05.12.11 - 17:50

Svetys # 2








kreipkites i savivaldybe su prasymu del socilinio busto skyrimo, jus irasys i eile, o tada jau teks laukti kol ateis Jusu eile
»30.12.11 - 08:55
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.40594 sekundės -