CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Paveldejimo liudijimas/mokesčiu nemokejimas 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#6565: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Paveldejimo liudijimas/mokesčiu nemokejimas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena, Gerb. Teisininkai

Padekite issiaiskinti:
Mano mamos -mama, mama ir jos brolis 1993 m. padave prasymus zemetvarkai, -atstatyti ju teise i seneliu zemes.
1997m. -mire mano mamos -mama.
2000m. - mire mamos brolis, o 2001m. - buvo pripazinta/atstatyta teise i prasoma zeme. 2006m. - buvo pradetos bendrasavininku zemes dalybos. 2012m. - bendrasavininku zeme buvo padalinta po 1/2 ir pripazinta nuosavybes teise.
Ar teisingai yra surasytas paveldijimo liudijimas? ...su tokiu irasu: "paveldi turta ir zemes" ...nieko daugiau nenurodant. Mano manymu, tai toksai paveldejimo liudijimo irasas: "paveldi turta ir zemes",..nusako i esama turta, kuris priklause iki mirties.
Ar toksai paveldejimo liudijimas suteikia teise i paveldejimo testinuma -antros eiles paveldetojui, esant -pirmos eiles paveldetojai? ...jeigu turtas (zeme) nepriklause mirusiam asmeniui (buvo tiktai paduotas prasymas: susigrazinti seneliu zeme),... ir nuosavybes teise i zeme, dar nebuvo patvirtinta/atstatyta?
Gal paveldejimo liudijimas turetu tureti papildoma irasa, kaip pavz.: "...su teise i dar nesugrazinta turta(žeme)" ar "...su teise i dar negrazinto turto testinuma"?
Jeigu mamos brolis jau buvo mires, o teise i zeme buvo patvirtinta po jo mirties,...tai reikstu, kad tas prasymas prarado galiojima. Tuomet, mirusio asmens paveldetojai, turejo kreiptis i zemetvarka iki 2001/12/31, su nauju prasymu: -ledzianciu susigrazinti proseneliu zemes (jeigu tik tas paveldejimo liudijimas suteikia jiems tokia teise)....ar jiems galejo galioti ju -tevo prasymas?
Ar teisetai siuo atveju buvo paveldeta zeme?(pagal istatyma).
Toliau veiksmas vyksta taip:
Po 2001m. , kai jau buvo atstatytos teises i bendrasavininku zeme,...uz zeme reikejo moketi mokescius. Nuo 1997( po mamos -motinos mirties) iki 2012(iskaitant)m -mokescius mokejo ir ja priziurejo -tik mano mama. Mama siule dalintis 1/2 mokesciu sumos su bendrasavininkais, bet jie atsisake. Motivuodami tuo, kad jie dar neturi nuosavybes teises i 1/2 zemes, bet juk mano mama irgi neturejo nuosavybes,...bet mokejo ir netgi uz juos.
Ar mokesciu nemokejimas,...tai reikstu kaip atsisakyma nuo paveldeto turto,...ar kaip?
Jeigu jie 11m. nemokejo mokesciu,...tai gal galima butu paprasyti: - grazinti zeme?
Zemetvarkos dokumentai yra surasyti taip,...kad anukai paveldi is mociutes, bet ne is tevo?...gal todel ir paveldi is mociutes, nes ju tevas,...neturejo jokios zemes nuosavybes. Kai as kreipiausi i zemetvarkos teisininke ir pasidomejau, ar teisetai buvo paveldeta zeme?...zemetvarka iskart pranese antros eiles paveldetojam, kad as ketinu atsiteisti zemes. :) Tai nebuvo paslaptis, kad jie turejo glaudzius rysius su zemetvarka. Ko issigando zemetvarka? Ko issigando 2-os eiles paveldetojai, nes mano tevai susilauke svelniu grasinimu? Visa tai, leidzia suprasti, kad kazkur, kazkas negerai... Kur ir kame yra pakastas "suo"? :)

Dekoju uz atsakyma.
Gintaras
»12.06.13 - 00:22

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Laba diena.
Žemetvarkininkai abejoju , kad būtų ko išsigandę. Del paveldejimo ir zemes susigrazinimo visi dokumentu priemimo terminai jau praeje. Paveldi tie asmenys ir susigrazina kurie kreipesi del to laiku, o taip pat jų teisių perėmėjai.
Iš jūsų nupasakotos situacijos yra matyti , kad dėl žemės susigrąžinimo eiliškumo ir dalių galėtų kilti teisminis ginčas.
»08.09.13 - 06:31 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.2867 sekundės -