Pasiūlymai ir pastebėjimai : Užduok klausimą : Dėl teisių ir tolimesnių veiksnių 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#6301: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Pasiūlymai ir pastebėjimai

     ≡  Dėl teisių ir tolimesnių veiksnių


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








sveiki, norėjau paklausti, kaip elgtis ir ko tikėtis susidarius tokioms aplinkybėms.
Kaimynas nori įsidiegti papildomu komunikacijų, tai yra šviesolaidinis internetas pagal privatu projektą. Telekomo ryšių šachta yra tiek prie mano tiek ir prie jo sklypo, bet kadangi jis iškarto nesutiko leisti kasti per sutvarkyta aplinką projektuotojai padare projektą,kad darbai bus vykdomi iš šachtos esančios prie mano sklypo. Tai reikštų, kad bus kasamas griovys lygiagrečiai mano sklypo, bet teritorija tarp sklypo ir gatvės taip pat yra mūsų prižiūrima, sutvarkyta ir t.t.
Pokalbio metu projektuotoja pasakė,kad kaimynas neleidžia kasti savo ribose todėl jo ribose darbus atliks tranšėjiniu būdu po žeme, dabar reikalingas tik mano parašas,kad leisčiau jiems kasti prie savo sklypo, kadangi pasakiau,kad aš taip pat neleisiu ardyti sutvarkytos aplinkos,kad leidžiu atsikasti šachta ir po darbu reikalauju viska sutvarkyti kaip buvo, man tada jau atsake griežtai,kad norėsim ir kasim jei aš nesutiksiu leidimą duos savivaldybė.
kaip man pasielgti, jei darbai bus vykdomi be namo sutikimo? Kaip išsaugoti sutvarkytą aplinką. Gal galima nufotografuoti esamą aplinką ir jei nebus atsižvelgta į mano nuomonę ir po darbų nesutvarkys taip kaip buvo ar galėčiau kreiptis i teismą dėl žalos atlyginimo?
»05.03.15 - 12:16
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.24405 sekundės -