DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Del pareigunu skirtos baudos 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#6243: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Del pareigunu skirtos baudos


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena, norejau pasiteirauti, ka as galiu padaryti, jei mane nubaude uz ,,ora,, .
Esme tame kad nakti vaziavome is sodo ir sustabde pareigunai, masinoje buvome 4 asmenys ir suo, pareigunas apejo masina su prozektoriumi, pasisveikino po to liepe keleiviui, tai yra man ateiti i ju automobili, kuriame man pasake kad buvau gale be saugos dirzu, as su tuo nesutikau, padaviau nebegaliojanti savo pasa, jie man supilde protokola su klaidomis, neteisingais duomenimis, ir dabar man skirs bauda...
Ar tai teiseta? Sustabdyti be jokios svarios priezasties automobili, po to skirti bauda uz nieka, nors dirzas ir buvo uzsegtas, jam pasirode kad ne, ir uz tai israsyti bauda ? kur as galiu apskusti sita pareiguno surasyta protokola? Ir ar uztenka ant protokolo pasirasyti tik vienam pareigunui?
Aciu.
»14.05.10 - 10:58

§Advokatopagalba # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Advokatopagalba





Pagal LR galiojančius teisės aktus pareigūnai turi teisę bet kuriuo paros metu stabdyti transporto priemones, jeigu siekiama patikrinti, ar ją vairuojantis asmuo nėra apsvaigęs nuo alkoholio ar pan.
"Už orą" pareigūnai surašyti protokolo neturi teisės. Jeigu protokolas surašytas be pagrindo, Jūs turite teisę jį skųsti. Užtenka, kad protokolą pasirašytų vienas pareigūnas, kiti paprastai surašo tarnybinius pranešimus.
Nutarimas administracinio teisės pažeidimo byloje, kuriuos priėmė administracinės komisijos prie savivaldybių tarybų, savivaldybių seniūnijų kaimo vietovėse seniūnai, policija, valstybinės inspekcijos ir kiti Lietuvos Respublikos įstatymų tam įgalioti organai (pareigūnai), gali būti apskųstas apygardos administraciniam teismui pagal nutarimą priėmusios institucijos (jos pareigūno) buvimo vietą.
Rajono (miesto) apylinkės teismo (teisėjo) nutarimas administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti apskųstas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.
Jeigu įstatymai nenumato kitaip, skundas gali būti paduotas per dešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos.
Skundo nustatytu laiku padavimas sustabdo nutarimo skirti administracinę nuobaudą vykdymą iki skundo išnagrinėjimo, išskyrus nutarimus skirti įspėjimą ir administracinį areštą, taip pat tais atvejais, kai skiriama bauda paimama administracinio teisės pažeidimo padarymo vietoje.

Pateikiama informacija yra bendrojo rekomendacinio pobūdžio. Tai autorės nuomonė, grindžiama Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais, kuri nėra absoliuti tiesa ir gali būti nuginčijama.


Advokatės Giedrės Gabrielės Burbienės kontora
Advokatė Giedrė Gabrielė Burbienė
adresas: Laisvės pr. 77 - 402 A, LT - 06122 Vilnius
mob.tel: 8-699-74496
tel./fax.: 8-52-473329
e-mail: giedre@advokatopagalba.lt
www.advokatopagalba.lt
skype: giedre.gabriele
»19.05.10 - 10:05 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.28334 sekundės -