ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : paviešinti asmens duomenys 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#6473: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  paviešinti asmens duomenys


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena,

Situacija tokia. Ilgą laiką buvau valstybės tarnautoja. Prieš pusę metų iš valstybinės įstaigos išėjau savo noru. Po pusės metų (2018 m. rugpjūčio mėn. ), internetiniame puslapyje pasirodė straipsnis, apie Įmonę, kurią būdama valstybės tarnautoja tikrinau. Prie straipsnio prikabintas dokumentas, įstaigos, kurioje ankščiau dirbau, kuriame parašyta, kad aš (įvardinta vardas pavardė) atlikau patikrinimą, išvardinti nustatyti pažeidimai, kokių veiksmų ėmiausi. Gale dokumento parašyta, kad aš (vėl gi parašyta trečiuoju asmeniu, įvardinta vardas ir pavardė) atlikusi patikrinimą, neskyriau administracinės nuobaudos, tarnybinis patikrinimas nebuvo man pradėtas, nes aš savo noru išėjau iš darbo (nors bauda buvo paskirta atsakingam asmeniui).
Sakykite, prašau, ar teisėtai paviešintas toks dokumentas, ar turėjo teisę paviešinti mano vardą ir pavardę, bei pateikti melagingus duomenis, neva tai neuždėjusi baudos, t.y. neatlikusi savo pareigos, išėjau iš darbo, nes man būtų grėsusi nuobauda. Ir kokie šiuo atveju turėtų sekti mano teisėti veiksmai?
»08.08.18 - 14:02

Atsakymų Autorius Data
    paviešinti asmens duomenys ChatGPT4 2023-12-30 14:46


  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 1.21612 sekundės -