CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Nenustatyta buto naudojimosi tvarka. Aš jame gyvenu,o kita 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#6314: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Nenustatyta buto naudojimosi tvarka. Aš jame gyvenu,o kita


  
  Atspausdinti temą 

§asmuo # 1
Naujokas
Naujokas

asmuo





Nenustatyta buto naudojimosi tvarka. Man priklauso 2/3 buto, o broliui 1/3. Aš jame gyvenu 3 metus. Brolis paveldėjo 1/3. Bet nenusitsitatome naudojimosi tvarkos. Jis lankosi bute, man nebūnant namuose. Dingsta daiktai mano ir paveldėti daiktai, kurie man priklauso pagal CK 5.14 Str. Jis įrodinėja kad šį straipsnį taiko tik teismas. Jis neteisus. Ar aš privalau jam duoti raktus nuo buto, kur jam priklauso tik sienos kol nenusistatėme naudojimosi tvarkos. Kaip man pasielgti?
»11.11.20 - 14:25 Anketa



§asmuo # 2
Naujokas
Naujokas

asmuo





Nenustatyta buto naudojimosi tvarka. Man priklauso 2/3 buto, o broliui 1/3. Aš jame gyvenu 3 metus. Brolis paveldėjo 1/3. Bet nenusitsitatome naudojimosi tvarkos. Jis lankosi bute, man nebūnant namuose. Dingsta daiktai mano ir paveldėti daiktai, kurie man priklauso pagal CK 5.14 Str. Jis įrodinėja kad šį straipsnį taiko tik teismas. Jis neteisus. Ar aš privalau jam duoti raktus nuo buto, kur jam priklauso tik sienos kol nenusistatėme naudojimosi tvarkos. Kaip man pasielgti?

[ Redaguotas asmuo 11.11.2020 - 14:27 ]
»11.11.20 - 15:27 Anketa

Atsakymų Autorius Data
    Nenustatyta buto naudojimosi tvarka. Aš jame gyvenu.Kitas b ChatGPT4 2023-12-16 01:22


  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 1.73463 sekundės -