DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : neatleidžia iš darbo pagal prašymą 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#3697: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  neatleidžia iš darbo pagal prašymą


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Vaiko auginimo atostogos iki 3 m man baigėsi 2010 02 04 d. Prašymą darbdaviui atleisti mane iš darbo pagal 127 str 1 d išsiunčiau registruotu paštu 2010 01 25 d. darbdavio vadybininkė pasirašė jog prašymą gavo. Tačiau darbdavys iki šiol manęs neatleido, motyvuodamas tuo jog nemokės man kompensacijos už nepanaudotas atostogas, jei atsisakysiu, tada ir atleis. Žinau kad teisiškai negaliu atsisakyt tos kompensacijos. Kaip priverst darbdavį :
1)nutraukt su manim darbo sutartį
2)išmokėt kompensaciją už nepanaudotas atostogas
3)išmokėt minimalų atlyginimą už dienas, per kurias aš nedirbau, bet taip pat nebuvau atleista (jei taip galima)
Su darbdaviu kalbėt neįmanoma, nes net jį tikrinęs auditas nesulaukia ant išvadų parašų. Ar man kreiptis visų pirma į darbo inspekciją, ar iškart į teismą? Per tai jog esu dar neatleista, negaunu už vaikus pašalpų, taip pat negavau kompensacijos už šildymą. jau nuo 2009 09 01 d dirbu kitame dabe ir kitame mieste (už 200 km ), taigi važinėt kaulyt darbdavio kad mane atleistų neturiu galimybės :(
»15.06.10 - 11:31

§Vaidotas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Jūsų galimi veiksmai
1. kreiptis į darbo inspekciją su skundu ir prašymu ištirti, pateikiant įrodymus, kad išsiuntėte prašymo dukumentą ir kad darbdavys tą prašymą yra gavęs
2. išsiųskite reigstuotu laišku pretenziją pretenziją darbdaviui ir jį informuoti apie savo ketinimus kreiptis į teismą.
3. Jeigu neagausite į pretenziją teigiamo atsakymo per 14 dienų pretenzijos, kreipkitės į teismą dėl žalos nuostolių atlyginimo.
Tikėtina, akd jūsų atveju jums galėtu netgi priklausyti valstybės fianansuojamas advokatas dokumentams teismui paruošti ir jus atstovauti teisme. Kokį rpašymą reikia užpildyti , kad gauti advokatą rasite
čia
Reikės pareikalauti iš darbdavio, kad išduotu pažyma užpaskutinius 12 mėnesius apie gautą atlyginimą, jeigu darbdavys neišduotų tinkamų dokumentų, išsiųstos pretenzijos dėl tokių raštų gavimo yra pakankamas pagrindas, kad mokesčių inspekcija padėtų užpildyti preliuminarias deklaracijas FR0001 ir be jų.
Pagarbiai Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»16.06.10 - 12:28 Anketa Aplankyti tinklapį

Svetys # 3








Tada imuosi veiksmų toliau. Labai Jums ačiū.

Pagarbiai
»16.06.10 - 13:39
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.24897 sekundės -