CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Turto arba draudimo paveldejimas is užsienio 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2487: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Turto arba draudimo paveldejimas is užsienio


  
  Atspausdinti temą 

§Kitonas # 1
Naujokas
Naujokas

Kitonas





Sveiki. Turiu nestandartine situacija ir nežinau kur klaust. Bandysiu apsunkint smegenėles.
Mano prosenelis išvyko i JAV 1908m. Palikes Lietuvoje mano dar maža senelį. Ten jis gyveno, sukurė antra šeimą ir mirė 1954m. (Čia aš išsiaiškinau internete ir t.t. visai nesenai) Apie tuos metus [1954-55] pas mano seneli kuris jau buvo vedes ir turėjo vaikų atejo tuometinis saugumas ar dar kas [to nepavyko išsiaiškinti] ir pranese kad yra uzklausa is JAV. Zinant tuos neramius metus suprantama kad senelis atsisake nurodes kad uzsienyje jokiu giminaiciu neturi.
Del sios uzklausos mociute destė kad tai:
1) Prosenelis buvo apdraudes seneli gyvybes draudimu ir senelis turejo atsiimt pinigus.
2. Galejo buti palikimas.Nes ta seima kuria turejo JAV prosenelis jau buvo mirusi
Abu seneliai senai mire o as pries pora metu nusprendziau praktinio smalsumo vedams pabandyt pasiaikint.
Klausimai tokie:
1) Kokiame archyve ar kur kitur galeciau isiaikint is kur buvo uzklausa tiksliai nezinant kokia istaiga ieskojo.
2) Kas lietuvoj uzsiima ivairiom uzklausom is uzsienio ir panasiai ar tai juristai ar kokia gal istaiga yra ar privacios gal imones.
3) jeigu buvo palikimas kur galeciau gauti informacija zinant prosenelio gyvenamaja vieta varda pavarde turint prosenelio ir senelio gimimo liudijimo kopija ir dokumentus nurodancius giministes rysi.
4) Teorinis klausimas: jei yra paveldejimas koks yra senaties terminas kol laukiama besikreipenciuju. Suprantu kad JAV savi istatymai bet bent jau kaip yra LT
Suradau visus domienis o nezinau kur kreiptis ar rasyt kad man patvirtintu ar paneigtu sita tamsia istorija busiu dekingas uz bet kokius atsakymus ir patarimus Smile)
5) jei tai buvo draudimas kas galetu padeti surasti kokioje draudimo bendroveje buvo apdraustas senelis zinau tik tiek kad tai galejo buti Chikagoj. Ar draudimo ismokos paveldemos? kokie senaties terminai.


Kaip lotiniskai "Nėra ribų žmogaus kvailumui" ogi paprastai - NON LIMITUS HOMINUS DOLBAJOBUS
»13.08.10 - 08:47 Anketa

§Vaidotas # 3
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Susirašinėjimo informacija neperduodama į archyvą, ji paprastai sunaikinama penkerių metų bėgyje, nebent minėtas raštas buvo notarinis testamentas, tai dėl tokio užklausimo reikėtų kreiptis į testamentų registrą( https://plat1.lhr.lt/testamentai/php/default.php ) , ten bent jau galėtų nukreuipti į kokį archyvą reikėtų ieškoti. O Čikagoje galima kreiptis ir į vietiniuis Chikagos teisininkus šiuom klausimu, kad ir į manau turėtų veitki National Association of Women Lawyers American Bar Center 15.2 321 N. Clark Street Chicago IL 60610, USA Tel: +1 (312) 988 6186 E-mail: nawl@nawl.org Website: www.nawl.org
Pagarbiai Vaidotas.




[ Redaguotas Vaidotas 16.08.2010 - 11:52 ]


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»16.08.10 - 11:52 Anketa Aplankyti tinklapį

§Kitonas # 4
Naujokas
Naujokas

Kitonas





Dėkavuoju :-o už atsakyma.Išbandysiu šiuos variantus. Poto parašysiu kaip sekės gal kam pravers okia info.


Kaip lotiniskai "Nėra ribų žmogaus kvailumui" ogi paprastai - NON LIMITUS HOMINUS DOLBAJOBUS
»20.08.10 - 14:50 Anketa

§Kitonas # 5
Naujokas
Naujokas

Kitonas





Tiesa visi kam idomu ar susidurete su panasiom situacijom. Archivuose nieko nepiesiau. Nei centriniam valstybes kur nusiunte pabandyt i regioninius mano atveju Taurages nei tame. Archyvuose reikia zinot tiskliai ko ieskai: kas israse dokumenta, kada israse, kam kelintais metais ir t.t. pabandziau dar i kelias istaigas skambint ambasada ir t.t. parasiau nurodytiems admokatams chikagos atsakymo negavau. Tiesa gal laiskas mano buvo kaip nors neteisiklingai suformuoluotas. besiaiskindamas dar gavau patarima. susirast reikiamos valstijos puslapi mano atveju tai illinois.gov ir ten pabandyt surast kokios instancijos atsakingos paveldejimo klausimais. Ir zinoma Lietuvoje viskuo uzsiima advokatai kaip ir visur. reikes jie galetu tiesiogiai pateikt reikiamas uzklausas i uzsieni. Bet vien uz tai kad mane isklausyt nori kur beskambinau nori keliu 100 litu man tai juokinga. Nors zinoma suprantu kad jie neturi laiko klausyt kiekviena nemokamai. dar liko budas rasyt i visas amerikos draudimo kompanijas viena laiska. Tai ant tokiu aktualiju sustojau., O ieskoti kazkokius dokumentus Lietuvoje nuleidau rankas.


Kaip lotiniskai "Nėra ribų žmogaus kvailumui" ogi paprastai - NON LIMITUS HOMINUS DOLBAJOBUS
»28.10.10 - 08:58 Anketa

§Vaidotas # 7
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


užuojauta pamegink dar http://www.legalhelpforum.com/ gall kas kuom pades

[ Redaguotas Vaidotas 28.10.2010 - 11:00 ]


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»28.10.10 - 11:00 Anketa Aplankyti tinklapį

§Kitonas # 8
Naujokas
Naujokas

Kitonas





Išbandisiu. Bet kokiu atveju rašiau į kelis forumus ir tik čia gavau daugiau mažiau vertingus patarimus. Dekoju.


Kaip lotiniskai "Nėra ribų žmogaus kvailumui" ogi paprastai - NON LIMITUS HOMINUS DOLBAJOBUS
»08.11.10 - 09:16 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.25598 sekundės -