DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : darbas 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2426: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  darbas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








laba diena, noreciau suzinoti Jūsu nuomonę ir gauti patarimą kaip elgtis.
O viskas buvo taip. Siais metais baigiau universiteta, ir pradejau ieskoti darbo. Visai neseniai paskambino is X imones ir pasiule isidarbinti transporto vadybininke. Nuvaziavau i įmone, uzpildziau CV, issprendziau duota uzdavinuka, pakalbejom su darbuotojoms ir isvaziavau namo, Jiems pazadejus paskambinti kai atsirinks tinkama kandidata. Praejus savaitei sulaukiau skambucio is minetos X firmos. Pasirodo jie pasirinko mane. Apsidziaugiau, nepraejus dviem menesiams po diplomo gavimo, o as jau radau darbą. Tiesiog puiku. Kita diena, kaip ir buvo tartasi su X imones darbuotoja nuvaziavau del idarbinimo. Ten parasiau prasyma, kad priimtu i siulytas pareigas, pasirasiau darbo sutarti, taip pat padejau parasa kad susipazinau su savo pareigomis ir imones taisyklemis. Po to darbuotoja atsinese segtuva su imones istatais, ipusejus susipazinti su jais ir po kiekvienu pasirasant iforminanti mane darbuotoja isejo. Ji netrukus grizo su kita darbuotoja, susinervinusi. Pazvelgiau i ja, po to i kita. Jos abi tyli. Supratau kad kazkas netaip. Netrukus naujai atejusi darbuotoja pasake, kad isivele baisi klaida, kad ka tik paskambino X imones direktore ir pasake atsaukianti mano idarbinima. Likau be zado. Susirinkau atsinestus dokumentus ir isejau.
Tik grizusi namo atsitokejau, kad imoneje liko visi mano pasirasyti dokumentai, darbo sutartis, prasymas priimti i darba, prasymas pervesti atlyginima i atitinkama saskaita ir dar nemazai parasu po taisyklemis ir isakymais. Dabar i galva lenda mintys, kad gali ta X firma prigalvoti kokiu nors nesamoniu? na bet jokiu turto peremimo dokumentu ar ko nors panasaus nepasirasiau. Kazkas neitiketino. Juk einant i darba net nekyla minciu, kad gali atsitikti taip, kaip atsitiko man. Net nezinau ka galvoti? ka manote apie tai Jus? Kazin nebus jokiu machinaciju? Nes si firma pasitikejimo jau nebekelia.

Dekoju
»20.08.10 - 22:06

§Vaidotas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Galite parašyti prašymą grąžinti visus dokumentus, kuriuose yra jūsų duomenys, arba prie jūsų akių sunaikinti. Taip pat atlyginti, dėl jų padarytos klaidos jūsų patirtas išlaidas, nuostolius, t.y. transporto išlaidos (tiesioginiai nuostoliai) ir netiesioginius nuostolius, t.y. (nutraukėte nuomos sutartį kitame mieste, sudarėte šiame mieste ...)
Pagarbiai Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»02.09.10 - 09:29 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.183 sekundės -