DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Neatvykimas i darba del ligos 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#11325: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Neatvykimas i darba del ligos


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki.Labai prasau pagalbos,laikas spaudzia.Darbo kontrakte buvo pasirinkti punktus - kaip daznai sergi per metus? .. as pazymejau 6 kartus ir daugiau. Praejus pusei metu darbe susirgau kelis kartus per pora menesiu 3-4 kartus,tiksliai nepamenu,kadangi nesirgau ilgiau nei 3 dienas gydytojo rasteliu nereikia.Po to darbe buvo susirinkimas kur svarste mano susirgimus ir dave stebejimo laika 10 menesiu per kuri kaip ir negaliu susirgti...per ta laikotarpy as karta susirgau ir neatvykau i darba...poto buvo antras susirinkimas kur mano stebejimo laika del sirgimu pratese iki 12 men...siuo metu sergu vel...gydytojas sake rastelio nereikia man ji jis duoda tik po savaites sirgimo,om darbdaviai rasteliu reikalauja.Ar jie turi teise ismesti mane is darbo del to? Aciu.
»08.11.10 - 13:45

§Vaidotas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


jeigu raštelio nereikia, tai eik į darbą- vadinasi nerimta liga, o jeigu rimta ir gydytojas neduoda, susirask kitą gydytoją ...


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»08.11.10 - 13:49 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.39032 sekundės -