DĖL JURIDINIO FAKTO NUSTATYMO IR NEKILNOJAMOJO TURTO ĮTEIS : Ieškiniai, pareiškimai, prašymai, procesiniai dok. : Bylų archyvas : TEISĖS GIDAS 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#14194: Svečiai
#1: Vartotojai
#5720: Registruoti vartotojai

# Milian


Jūs čia svečias.
+ registracija


Archyvo pradžia : Ieškiniai, pareiškimai, prašymai, procesiniai dok. :

Skyrius: Ieškiniai, pareiškimai, prašymai, procesiniai dok.
.PARSISIŲSTI. .DĖL JURIDINIO FAKTO NUSTATYMO IR NEKILNOJAMOJO TURTO ĮTEIS  Populiariausios Populiarumas: Įvertinti bylą (Balsų: )
Aprašymas :  Pareiškimas dėl nuosavybės įteisinimo
Sukūrė Vaidotas, redagavo Jurgita (Palade)
Pareiškimo pavyzdys yra grynai informacinio pobūdžio, jeigu rimtai esate apsisprendę kreiptis į teismą galite nemokamai pasitarti su pirminės teisinės pagalbos specialistu Jūsų savivaldybėje, kontaktai yra www.teisinepagalba.lt ir (arba) su mokamu teisės specialistu ir (ar) advokatu www.advoco.lt.

ir LAT Konsultacija. Nuosavybės teisės į pastatus, esančius kaimo vietovėje, įteisinimo tvarka priklauso nuo to, kada ir kokiu teisiniu pagrindu asmuo įgijo pastatus.
1985-01-01 buvo atlikti kadastriniai matavimai, užfiksuotas gyvenamas namas, ūkinis pastatas, kiemo statiniai. Registrų centras pateikė pažymą, kad daiktinės teisės į namą neįregistruotos. Kai kreipiausi dėl šių pastatų teisinės registracijos, man buvo išaiškinta, kad reikalingas teismo sprendimas, patvirtinantis, nuosavybės valdymo faktą, kad aš priėmiau tėvų palikimą. Kita tvarka tokių faktų nustatyti nėra galimybės.
Faktą, kad tėvai pasistatė pastatus ir juos valdė iki mirties patvirtina prie šio pareiškimo pridėti dokumentai.
Faktą, kad priėmiau tėvų palikimą pradėjęs jį faktiškai valdyti, patvirtina dokumentai. Aš likau gyventi tame name, ir dabar gyvenu, moku mokesčius, atlieku einamąjį ir kapitalinį remontą.
| Pranešti apie blogą bylą | Pranešti draugui |
- Puslapio generavimas: 0.51421 sekundės -