Bendros diskusijos : Užduok klausimą : kas atsitinka laiduotojiui, kai bankrutuoja pagrindinis skol 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#197: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Bendros diskusijos

     ≡  kas atsitinka laiduotojiui, kai bankrutuoja pagrindinis skol


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki.

Norėčiau pasiklausti kas man gali būti kai aš esu laiduotojas, o pagrindinis skolininkas ruošesi daryti asmeninį bankrotą. 2006 metais buvo paimta būsto paskola kurios niekas nemokėjo iki šios dienos. Ir tik dabar bankas pradėjo bandyti išieškoti visą paskolą su delspinigiais už penkis metus priskaičiuotais.
Tai paskolai yra įkeistas turtas, kurio vertė šiai dienai nepadengia net pusės paskolos. Paskolą išduodant buvo padaryta nemažai klaidų. pagrindinis paskolos ėmėjas uždirbo tuo metu 450lt atskaičius mokesčius, ir nereikėjo jokio laiduotojo ir kai paskolos nemokėjo ilgą laiką buvo pridėta nemokėtos sumos prie pagrindinės paskolos ir as tuo momentu laidavau.
Paskolos pinigai buvo išmokėti grynais pinigai ir taip buvo apeitas kitas bankas, kuriame buvo dar paimta paskola pirmų to buto savininkų. Šiuo metu butas yra ikeistas dviem hipotekom. kaip galima šitą susiklosčiusią situaciją išspręsti. Prašau padėkite.
»15.09.14 - 14:13
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.12093 sekundės -