DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Re: nemokama pagalba 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#7130: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Re: nemokama pagalba


  
  Atspausdinti temą 

§spritesss # 1
Naujokas
Naujokas

spritesss



IšKlaipeda


Laba diena norėčiau pasikonsultuoti yra tokia situacija : Esu registruotas vienu adresu bet tenais negyvenu jau 5 metai ( tik registruotas ) tame paciame mieste nuomojuos buta bet be registracijos ( ko seimininke nenori ) sulaukiau skambucio su grasinimu kad issiregistruociau is mineto pirmojo buto ir kuo greiciau jai to nepadarysiu mokesiu buto skolas ( t.y. tas butas kuriame as registruotas gyveno mano mama su mano pateviu mama taip pat jau negyvena su juo ir tame bute jau 5 metai bet jie fiktyviai neissiskyre ir ji turi jo pavarde o as tyuriu savo pavarde nuo gimimo ir jos nekeiciau tad ir mano mamos bei mano pavardes skirtingos , tad tas butas yra skolingas ir perduotas anstoliams nemokamos skolos ir man skambucio metu buvo pasakyta arba as issiregistruoju arba mane paduos i teisma ir priteis moketi skolas kurias ne as padariau ir negyvenu tenais , kai skolos buvo padaromos buvau dar nepilnametis man dabar 21 metai pries 5 metus man buvo 16 metu . Tai klausimas ka man tokiu atveju daryti ?? Ar gali jie arestuoti mano saskaitas ir apskritai pirma karta atsiduriau tokioje situacijoje . Labai prasau padekite.



Pagarbiai - Edgaras
»22.02.10 - 14:21 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.46076 sekundės -