DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : DS nutraukimas pagal 128 str., esant iskeltai bankroto bylai 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#7000: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  DS nutraukimas pagal 128 str., esant iskeltai bankroto bylai


  
  Atspausdinti temą 

§Robikas # 7
Naujokas
Naujokas

Robikas





Reikalas tame, kad as jau dirbu kitame darbe...
Ir "stumt" laiko buvusiame nematau prasmes ;-)
Del ko sakau stumt - nes like pamainiokai tikisi, kad dirbanciajam bankroto atveju yra pirmenybe su skolos/atlyginimu ismokejimu... na nzn kaip istikruju, bet paskaicius bankroto istatyma nera isskiriama - mano nuomone dirbantys ir dirbe.
Gal zmonem tas pat teisininkas ikalbejo dirbti toliau uz dyka, tikintis pirmiem atgaut alga...
O gal tame yra tiesos, kas atsakytu??? 8-)

Na ir isejau as, ryzausi pagal si 128 str- tik surades kita darba ir sutares kad dirbsiu - tokia darbo rinkos situacija siuo metu... deja 8-)

Beje teisininkas bande grasint kad prasymas tik priimtas, vos ne numestas ant stalo ir bandys pritaikyt - pravaiksta :-o
Na savo ruoztu turiu Direktoriaus patvirtinta darbo grafika, kur 3 dienos po mano prasymo - man laisvadienis! Manau tai pades, jei iskils teisminis procesas?

PS - siandien buvau imoneje - mano prasymas direktoriaus nepasirasytas, i sodra apie atleidima nepranesta. Kokiu str bus pranesta neaisku. Bankroto administratoriaus nera, kaip supratau. Imones "Pasala"internete tarp saraso paskelbusiu bankroto procedura- nera! Anekdotas :-D
Juokas pro asaras, nezinau kaip ir kas daryt, kas bus toliau... :-x
»08.06.10 - 21:25 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.37676 sekundės -