Daiktinė teisė : Užduok klausimą : Sandėliukų bendrasavininkai nergeitruoja nuosavybės 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#13915: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Daiktinė teisė

     ≡  Sandėliukų bendrasavininkai nergeitruoja nuosavybės


  
  Atspausdinti temą 

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Jūsų situacijoje, kai susiduriama su bendrojo naudojimo objektų, tokiais kaip sandėliukai, remonto ir administravimo klausimais, svarbu atsižvelgti į keletą aspektų:

1. **Bendrosios dalinės nuosavybės valdymas**: Pagal Civilinio kodekso nuostatas, bendrosios dalinės nuosavybės objektai, įskaitant inžinerines sistemas ir kitą įrangą, priskiriami bendrojo naudojimo objektams. Tai reiškia, kad remonto ir priežiūros klausimai turėtų būti sprendžiami visų savininkų sutarimu.

2. **Bendrijos narių sprendimų priėmimas**: Bendrijų įstatymo 10 straipsnis apibrėžia, kad bendrijos narių kompetencijoje yra sprendžiami klausimai, susiję su naujų bendrojo naudojimo objektų sukūrimu ar disponavimu. Vadinasi, jei sandėliukų remontas reikalauja bendrijos narių sutarimo, tai turėtų būti organizuojama atitinkamai【12†source】.

3. **Bendrijos narių teisės ir pareigos**: Kiekvienas savininkas, norintis tapti bendrijos nariu, turi pareikšti savo valią, pavyzdžiui, įteikiant prašymą bendrijos pirmininkui. Tai svarbu, nes bendrijos nariai turi teises ir pareigas, susijusias su bendrojo naudojimo objektų valdymu.

4. **Komunikacija su savivaldybe**: Jei savivaldybė nustato tam tikras sąlygas, pvz., kad būtina užregistruoti visų savininkų nuosavybę ar atlikti naujus kadastrinius matavimus, svarbu imtis veiksmų šiems reikalavimams įvykdyti. Galima kreiptis į atitinkamą savivaldybės skyrių ar specialistą dėl išsamesnės informacijos ir patarimo, kaip elgtis konkrečioje situacijoje.

5. **Avarinių situacijų sprendimas**: Jei pastatas yra avarinės būklės, patalpų savininkai ar naudotojai turi pareigą leisti atitinkamiems asmenims atlikti remonto darbus. Tai ypač svarbu, kad būtų išvengta pavojų ir galimų baudų.

Atsižvelgiant į pateiktą informaciją, rekomenduočiau šiuos veiksmus:
- Susisiekti su visais savininkais ir organizuoti susitikimą, siekiant sutarti dėl bendro sprendimo ir nuosavybės teisių registracijos.
- Kreiptis į savivaldybę ir sužinoti konkrečius žingsnius, kuriuos reikia atlikti sandėliukų remontui pradėti.
- Pasikonsultuoti su teisininku ar specialistu dėl galimų teisinių sprendimų, ypač jei kyla nesutarimų tarp savininkų.
kokie-objektai-gali-buti-bendrojo-naudojimo-101Informacijos šaltinis 1
Informacijos šaltinis 2
Informacijos šaltinis 3


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»10.12.23 - 18:16 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.45878 sekundės -