CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Testamentas 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#3639: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Testamentas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena, norėčiau konsultacijos. Mano tėvas 2006m. parašė testamentą,kuriame 1/2 dalį namo ir žemės palieka mano broliui,o kita 1/2 namo ir žemės mano mamai. Žemė buvo bendras turtas,o namas tik tėčio. Mama testamentu savo paveldėtoja paskyrė mane. 2010m mama mirė. Aš kaip paveldėtoja priėmiau palikimą t.y tik žemę. Namo negalėjau tvarkytis 1/2 dalies, nes notarė pasakė,kol tėvas gyvas galiu tik žemę,nes namas jo nuosavybė. 2011m tėvas parašė nauja testamentą kuriame man ir broliui palieka namą po 1/2,tai yra per puse. Šeimoje esame tik 2 vaikai. testamenta rašė pas kitą notarę.Bet tais pačiais metas 2011m jis jį panaikino,sakydamas,kad vistiek esate dviese ir viskas bus per puse. Tėvas mirė 2013 04 mėnesi. tėvui mirus nuėjau pas notarą palikimo.man pasakė,kad man nepriklauso 1/2 namo,visas namas priklauso broliui,palei 2006m testamentą. tėvas manė,kad panaikino visus testamentus. Ar galiu testamenta užginčyti? remdamasi tuo,kad tėvas nesuprato,ar nebuvo jam paaiškinta,kad liks galioti 2006m testamentas,kurį jis buvo parašęs pas kitą notarą. dar noriu paklausti, kaip galėjo likti galioti testamentas 2006m,kuriame tėvas palieka 1/2 namo jau 2010m mirusiai mamai,kurios aš esu ipėdinė,panaikinus 2011. ar tikrai man nepriklauso puse namo? Ar galiu kreiptis į teismą ir kokiu pagrindu butu geriausiai?
»19.04.13 - 16:29
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.25123 sekundės -