ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Po skyrybų bendru sutarimu, išvažiavimas gyventi į užsi 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#11294: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Po skyrybų bendru sutarimu, išvažiavimas gyventi į užsi


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 4








Sveiki vel.
Ta pati tema...

Zodziu, vaikas priskirtas gyventi su manim, tevo alimentai 300 lt.
Tevas uzsigeides, kad vaikas butu pas ji puse laiko - savaite pas mane savaite pas ji. Dar susirado panele teise baigusia, o pats policijoj dirba. Pradejes man grasint, kad vaiko gyv vieta galima pakeisti, nes as gyvenu nuomojamam bute, nesusituokus su sugyventiniu ir tt ir pan... tas spaudimas labai apkrauna psichologiskai, jauciuos bejege is dalies... nenoriu visu piktumu ir pan...
mano draugas isvaziavo i olandija dirbt ir gyvent pagaliau. as pastojau. kai iseisiu i dekreta, noreciau vykt pas drauga, gryzt cia pagimdyt ir vel isvykt i olandija pagyvent, kol auginsiu mazyli, o gal ir isikurti ten, ir apsigyvent nuolatinai...
taciau gaunasi, kad negalesiu tvarkytis savo asmeninio gyvenimo, nes pirmojo vaiko tevas metos pareiskimais, kad vaikui geriau gyvent toj saly kur gimes, teismo keliu vaika atims ir pan, ir ,,paziuresiu kaip veziosi vaika man susitikt kasantra savaite"... ir ,,palauksiu kol paaugs vaikas ir supras kaip tu elgiesi"...
as vaiko neslepiu, nenuteikineju, jis pats nenori pas teva, ji ikalbinet reik, kad vaziuotu, o kai nuvezu, net neskambinu, kad vrgsas nestresuotu, nes uzsimano pas mane iskart...
zodziu, gal man reiktu i kokias vaiko teises kreiptis pirmai, pranest kad noriu isvykt?.. nors pradzioj as isvyksiu savaitei, tai cia niekis, veliau gal menesiui... o gal kol leliukas iki 6 men bus, nevyksiu niekur - cia laikas parodys... taciau gaunas, kad negaliu net planuoti normaliai, kol tas inkaras (pirma santuoka su visais atgarsiais) velkas is paskos...

as suprantu buvusiojo nora su vaiku but, aiskina kad vaikas ne mano nuosavybe - ta zinau. as sudaryciau salygas net atostogauti ten olandijoj jam nemokamai, ir maitinciau,kad galetu su vaiku pasibut pora savaiciu kas kazkiek laiko... na, kad tik ramu butu ir nebutu pykciu... bet kaip ta sutvarkyt kad nebutu piktumu??

nes ten is jo puses ir kaltinimai, kad as apgavau!!! kaip skyremes, kai susitarima rasem, kad vaikas lieka gyvent su manim... tipo turejo su juo likt!!!
»18.08.10 - 22:03
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.54957 sekundės -