ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Del alimentu isieskojimo 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#7924: Svečiai
#1: Vartotojai
#5720: Registruoti vartotojai

# Milian


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Del alimentu isieskojimo


  
  Atspausdinti temą 

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Jūsų aprašyta situacija yra susijusi su alimentų skolos išieškojimu ir išmokomis iš Vaikų išlaikymo fondo. Pagal Lietuvos teisę, kai alimentų mokėtojas nesumoka priklausančių alimentų, išlaikymo fondas gali suteikti finansinę paramą vaikui. Vėliau, fondas gali reikalauti, kad alimentų mokėtojas grąžintų šias išmokas kaip skolą.

Dėl antstolio veiksmų ir jūsų pareigų šioje situacijoje:

1. **Antstolio Pareigos:** Antstolis vykdydamas skolos išieškojimą privalo vadovautis teisės aktais ir atsižvelgti į visas reikšmingas aplinkybes. Nors antstolis neturi privalomos pareigos savarankiškai tikrinti ar skolininkas yra mokėjęs į Vaikų išlaikymo fondą, bet jis turėtų atsižvelgti į šią informaciją, jei ji tampa žinoma proceso metu.

2. **Jūsų Pareigos:** Kaip skolininkas, jūs turėjote teisę (o kartais ir pareigą) informuoti antstolį apie svarbias aplinkybes, įskaitant išmokas gautas iš Vaikų išlaikymo fondo.

3. **Kaip Elgtis:** Jeigu manote, kad antstolis neatsižvelgė į išmokas iš fondo ar netinkamai apskaičiavo skolą, turėtumėte pateikti jam šią informaciją ir prašyti peržiūrėti skolos dydį. Jei antstolis atsisako tai padaryti arba jūs nesutinkate su jo sprendimu, galite kreiptis į teismą. Taip pat svarbu konsultuotis su teisininku, kad gautumėte tikslesnę informaciją ir pagalbą jūsų konkrečioje situacijoje.

Rekomenduoju kreiptis į teisininką, kad gautumėte išsamų patarimą ir pagalbą šioje situacijoje, ypač atsižvelgiant į teisines subtilybes ir galimus skirtingus skolos ir išmokų apskaičiavimo aspektus.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»27.12.23 - 20:39 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.42695 sekundės -