ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Kaip prisiteisti alimentus jei nesame issiskyre 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#11022: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Kaip prisiteisti alimentus jei nesame issiskyre


  
  Atspausdinti temą 

§Vaidotas # 10
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Labas vakaras.
Patvirtinto kokios nors prašymo formos dėl atleidimo nuo žyminio mokesčio nėra. Tai laisva forma surašytas rpašymas, kuris gali būti pateikiamas teismui arba visoms šalims, čia kaip ieškovui atrodo geriau.
Prašymas atitinkamai motyvuojamas:
Prašau teismą atleisti nuo žyminio mokesčio, dėl sunkios mano materialinės padėties, šiuo metu esu bedarbė (pridedamas bedarbio pažymėjimas.
arba
Prašau teismą atlesti nuo žyminio mokesčio, nes šiuo metu mano pajamos yra labai mažos, esu socialinės paramos gavėja(pridedamas socialinės paramos gavėjo pažyma iš socialinės paramos skyriaus)
arba
Prašau teismą atleisti nuo žyminio mokesčio, nes šiuo metu mano pajamos yra smarkiai sumažėjusios, gaunu mažiau kaip 800 litų į mėnesį, reikia išlaikyti vaiką ir dar reikia grąžinti paskolas bankui, kiekvieną mėnesį mokant beveik 400 litų (pridedama sutartis su banku bendrosji ir specialioji dalys)
arba
prašau teismą atleisti nuo žyminio mokesčio, nes mano pajamos viršija pirmą vyriausybės lygį šimtui procentų finansuojamam advokatui gauti(pridedamas VGTP tarnybos sprendimas teikti tik penkiasdešimt procentų VF teisinę pagalą arba atsisakyti teiti tokią teisinę pagalbą), tačiau nors ir viršiju pagal turimą turtą norint gauti šimtu procentų finansuojamą advoakatą, tačiau pagal gaunamas pajamas atitinku šimtu procentų finansuojamą. Šiuo metu mano padėtis labai sunki ir patyrus papildomas išlaidas man būtų labai sunku, šiuo metu išlaiku neįgalią mamą(pridedamas teismo sprendimas dėl mamos globėjo rūpintojo nustatymo), mano pajamos mažos (pridedama metinė gyventojo šeimos turto deklaracija fr0001 už paskutinius dvylika mėnesių, esu bedarbė ....
ir t.t. ir pan.
Tikiuosi užvedžiau ant kelio.
Sėkmės Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»04.08.10 - 21:42 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.40435 sekundės -