ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : Dėl grasinimo peiliu, mėginimo įsilaužti į privačias p 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#11189: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  Dėl grasinimo peiliu, mėginimo įsilaužti į privačias p


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki. Nutiko atvėjis, sedėjome ramiai pas drauge, su keletu geru draugu. Po kurio laiko skambutis i duris, pradarius duris, ten stovėjo nepageidaujami asmenys, uždariau duris ir jie liko nepatenkinti, kelis syk spyrė į duris išėjau aiškintis, ko pasekoje vienas man norejo vožti su metaliniu vamzdžiu i galvos ir pečių sritį, tuo tarpu aš su juo susikibau bet smūgiu nebuvo, susikibimo metu prieš mane išnėrė jo draugelis su peiliu rankoje ir užsimojo man prieš veida ir grasino papjauti užmušti, taip pat buvo sulaukta sms su grasinimu papjauti. Kai buvo pagrasinta peiliu šokau atgal į kambarį ir užrėmėme duris duru spardymas daužymas ir pjaustymas tesėsi apie 10-15 minučiu, buvo aprime ir vel pradėjo kol atvažiavo pareigūnai. Padaryta žala dviem durims. Vienas pilietis turi liktinumą ir gerai zinomas probacijos skyriui, o kitas nekokios reputacijos jei net motina išsižada jo ir yra pasakiusi '' as jo bijau ir jus jo bijokit''. kokios bausmės jiems gali būti skirtos? pareigūnų akivaizdoje man grasino susidoroti, komisariate sakojosi, turiu grasinančia sms ir yra 4 liūdininkai. Buciau dekingas uz atsakimus...
»10.01.15 - 13:43
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.6664 sekundės -