ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : dėl žmogaus teisės gyventi šeimoje 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#3314: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  dėl žmogaus teisės gyventi šeimoje


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena. Noriu sužinoti, kokios yra mamos teisės į asmeninį gyvenimą? situacija tokia: yra 2 vaikai iš buvusios santuokos (15 ir 17 metų amžiaus). Po skyrybų gyvena su manim (mama). Jų tėvas su jais bendrauja, žemina ir šmeižia mane, šaiposi, mokina vaikus ką privalo daryti mama, bet ne ką privalo daryti pats tėvas ir patys vaikai. Dabar aš turiu mylimą vyrą, normalų žmogų ir mes norime susituokti ir , be abejo, kartu gyventi. Iškyla problema: vaikai, kurie su mano būsimu vyru nesutaria ir jį, kaip ir mane, ignoruoja. Mes gyventumėme atskirai, bet vaikai dar nepilnamečiai ir aš jų išvyti negaliu. Bet ir negaliu leisti įvykti tarp vaikų ir būsimo vyro aštraus konflikto, nes jis gins mane. Ką galiu daryti tokioje situacijoje? Kęsti dar ne vienerius metus pažeminimą, rūpintis vaikučiais kuriems aš tik "tarnaitė ir globėja"( buvusio vyro mokymų rezultatas) ir kurių jau vienas kėlė prieš mane ranką ( taip pat buvusio vyro pavyzdžio rezultatas) ar turiu teisę gyventi normalų gyvenimą? Konstitucijoje rašoma, kad tokia teisė yra. Ką man daryti? Ačiū už atskymą.
»05.02.15 - 13:04

§ADVOKAT # 2
Naujokas
Naujokas

ADVOKAT



IšVilnius


Konfliktas tarp vyro ir vaikų neišvengiamas. Vaikiai egoistai, išskirs jūsų ir patys išeis.


Advokatas. Namų valdos, žemės sklypų, butų klausimai. Skolų grąžinimas (tame tarpe pagal raštelius). Kelių eismo įvykių bylos, turtinės bei moralinės žalos atlyginimas. Gynyba baudžiamuosiuose bylose.
Šeimos ginčai, turto dalybos, darbo ginčai, darbo užmokesčio įsiskolinimai. Paveldėjimo bylos. Europietiškas teismas.
»08.02.15 - 18:33 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.2373 sekundės -