Bendros diskusijos : Užduok klausimą : Dėl įsigyto turto 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2435: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Bendros diskusijos

     ≡  Dėl įsigyto turto


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena,

Esu dar studentė, niekur nedirbusi. Tačiau šiais metais buvo pirkti du automobiliai, vienas už 10 tūkst.Lt, kitas - 1 tūkst.Lt, "ant popieriaus" ir abu įregistruoti mano vardu. Taip pat greitu laiku savo vardu norėčiau padėti į banką 15 tūkst.Lt. (arba pervesti į savo kortelę). Jokių pajamų negaunu, todėl norėčiau sužinoti, ar, susidarius 26 tūkst.Lt sumai mano vardu, aš privalėsiu deklaruoti savo pajamas ar ne? Ar nebūsiu atskaitinga kokiai nors institucijai (t.y. aiškinti iš kur gautos pajamos)?
»14.06.10 - 23:12

§Vaidotas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Na nzn. Priklausomai nuo aplinkybių, manau vertėtų paskambinti pasitikėjimo VMI telefonu 1882 į mokesčių inspekciją ir anonimiškai pasikonsultuoti, nes kiek žinau gyventojo gautos pajamos yra apmokestinamos. Vistik gavote iš kažkur pajamas šiam turtui įsigyti, taigi teoriškai tos "pajamos" gali būti apmokestintos,(išskyrus atvejus kai jas padovanojo gimtadienio ar kokia kita proga šeimos narys, mama ar tėtis)
Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą
Pagarbiai Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»15.06.10 - 09:30 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.20927 sekundės -