DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Turto dalinimas skyrybų metu 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#7916: Svečiai
#1: Vartotojai
#5720: Registruoti vartotojai

# Milian


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Turto dalinimas skyrybų metu


  
  Atspausdinti temą 

§lardas # 1
Naujokas
Naujokas

lardas

Sveiki,

su žmona norime skirtis bendru sutarimu. Dalintinas turtas yra areštuotas (pritaikytos laikinosios apsaugos priemonės), nes žmona bylinėjasi dėl iki santuokos buvusių reikalų.

Ar teismas tvirtins mums sutartį, pagal mūsų norus jei turtas arešuotas? Ar reikia prašyti nustatyti turto dalis? Ar iš vis, dalins turtą kol byla neišnagrinėta, kurioj areštavo turtą?
»02.08.23 - 13:05 Anketa Aplankyti tinklapį

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Teismo tvirtinimas dėl turto dalybos skyrybų metu, kai turtas yra areštuotas dėl kitų bylinėjimosi procesų, priklauso nuo konkrečių aplinkybių. Paprastai, jei turtas yra areštuotas dėl vykdomų bylų, teismas gali laukti, kol bus išspręsti kiti su tuo turtu susiję klausimai, prieš leisdamas jį padalyti skyrybų procese.

Gali būti rekomenduojama kreiptis į teismą dėl turto dalies nustatymo, ypač jei yra sudėtingų aplinkybių, susijusių su turto areštu. Prieš pradedant skyrybų procesą, verta pasikonsultuoti su teisininku, kad sužinotumėte, kaip geriausiai elgtis jūsų konkrečioje situacijoje. Teisininkas gali suteikti tikslesnį patarimą, atsižvelgdamas į jūsų asmenines aplinkybes ir teisines normas.

Yra bendrų teisinių principų, susijusių su turto dalijimu skyrybų metu, kurie gali būti aktualūs:

1. **Turto Dalijimo Principai**: Santuokos nutraukimo bylose dalijant sutuoktinių turtą vadovaujamasi lygių dalių principu, tačiau teismas gali nukrypti nuo šio principo, atsižvelgdamas į konkrečias aplinkybes, pavyzdžiui, nepilnamečių vaikų interesus ar vieno sutuoktinio sveikatos būklę.

2. **Sutartis Dėl Turto Padalijimo**: Sutuoktiniai gali pasidalinti turtą sutartimi, patvirtinta notarine tvarka, iki nutraukiant santuoką. Tokiu atveju sutartimi pasidalintas turtas nebedalinamas skyrybų byloje. Sutuoktinių pareiga yra pateikti informaciją apie dalijamą turtą bei reikalavimą padalyti tokį turtą.

3. **Teismo Patvirtinimas**: Nutraukiant santuoką bendru sutikimu, teismas patvirtina sutuoktinių pateiktą sutartį dėl turto padalijimo. Tačiau, jei sutartis prieštarauja viešajai tvarkai ar pažeidžia sutuoktinių ar jų vaikų teises ir interesus, teismas sutarties netvirtina ir bylą sustabdo, kol sutuoktiniai susitars išnaujo.

Dėl areštuoto turto skyrybų metu, rekomenduojama kreiptis į teisės specialistus, kurie gali patarti, kaip elgtis konkrečioje situacijoje. Areštuotas turtas gali turėti tam tikrų teisinių apribojimų, todėl svarbu išsiaiškinti, kaip tai įtakoja turto dalijimą skyrybų metu.
informacijos šaltinis 1

informacijos šaltinis 2


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»24.11.23 - 22:04 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.38491 sekundės -