Pasiūlymai ir pastebėjimai : Užduok klausimą : NT atsisakyti 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#14194: Svečiai
#1: Vartotojai
#5720: Registruoti vartotojai

# Milian


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Pasiūlymai ir pastebėjimai

     ≡  NT atsisakyti


  
  Atspausdinti temą 

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Jūsų situacija išties yra sudėtinga. Norint tinkamai atsakyti, reikia atsižvelgti į keletą svarbių aspektų:

1. **Butą Pardavė Jūsų Mama:** Svarbu išsiaiškinti, ar pardavimo metu buvo tinkamai perleista visos nuosavybės teisės ir ar tai buvo teisingai įregistruota atitinkamose nekilnojamojo turto registracijos institucijose. Jei pardavimo procesas buvo atliktas neteisingai ar buvo paliktos kai kurios teisės jums, tai gali būti priežastis, kodėl dabar kreipiamasi į jus.

2. **Skolos Už Komunalines Paslaugas:** Paprastai, komunalinių paslaugų skolos yra priskiriamos nekilnojamojo turto savininkui. Jei oficialiai jūs nebūsite šio buto savininkas, turėtumėte nesutikti mokėti šių skolų.

3. **Dalis Buto (1/15):** Reikėtų išsiaiškinti, ar jūs tikrai esate šio buto dalies savininkas. Jeigu esate, tai gali būti pagrindas, kodėl jums siunčiami tokie laiškai.

Kaip galite išspręsti šią situaciją:

- **Dokumentų Patikrinimas:** Peržiūrėkite visus dokumentus, susijusius su buto pardavimu, įskaitant nekilnojamojo turto pardavimo sutartį ir bet kokius dokumentus, kuriuos turite apie šio buto nuosavybės teises.

- **Teisinė Konsultacija:** Labai svarbu pasikonsultuoti su nekilnojamojo turto ar teisinių klausimų specialistu, kuris galėtų patarti, kaip geriausia elgtis šioje situacijoje.

- **Kreipimasis į Atitinkamas Institucijas:** Jei įsitikinsite, kad neturite jokių teisinių įsipareigojimų šiam butui, gali tekti kreiptis į atitinkamas institucijas (pvz., nekilnojamojo turto registą) dėl klaidingos informacijos ištaisymo.

- **Skolos Administravimo Įstaigos:** Jeigu gaunate laiškus iš skolos administravimo įstaigų, svarbu oficialiai atsakyti jiems, pateikiant įrodymus, kad neesate šio buto savininkas ar atsakingas už jo skolas.

Visuomet geriausia pasitarti su specialistais, kadangi tokiose situacijose gali būti daug niuansų, kuriuos svarbu atsižvelgti.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»22.11.23 - 17:27 Anketa

Svetys # 1
Sveiki, susiduriau su gan įdomią situacija.
Gavau laišką, kur iš manęs nori išieškoti skolos už komunalines paslaugas, pagal butą, kuris buvo parduotas prieš 20 metu, kažkokia dalys likus (1/15), ar kiek... Taip sakant, kažkoks kc
Metras kaba, net nelabai ir žinojau, kad taip yra... Nes pardavė mano mama.
O dabar gavau jau aš laišką, kad turiu skolos už elektrą, iš buto, kuris jau seniai parduotas... Norėčiau sužinoti, kaip atsikratyti tos dalies, kuri yra kaip penkta koja šuniui, nesinori mokėti svetimų skolų.
»25.08.23 - 17:57
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.67781 sekundės -