DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Dėl socialinės pašalpos 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#15209: Svečiai
#2: Vartotojai
#5721: Registruoti vartotojai

# Milian
# Lana


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Dėl socialinės pašalpos


  
  Atspausdinti temą 

§reliktas # 1
Naujokas
Naujokas

reliktas

Sveiki,

suėjus 24 metams man buvo panaikinta soc. pašalpa ir buvo pasakyta eiti į darbo biržą. Esu dieninio skyriaus studentas, vienas auginu sūnų, lankantį darželį. Elementų negaunu, nes nepriteisti. Birža studentų nenori. Ar man priklauso soc. pašalpa? Ir ar priklauso vaikui?

Ačiū
»10.10.23 - 16:32 Anketa Aplankyti tinklapį

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Remiantis informacija iš Tax.lt, socialinės pašalpos Lietuvoje yra teikiamos pagal tam tikrus kriterijus. Pavyzdžiui, įvairūs atvejai aptarti Tax.lt forume atspindi, kad skirtingos aplinkybės gali lemti skirtingus socialinės pašalpos skyrimo sprendimus.

Pagal Tax.lt pateiktą informaciją:
1. **Socialinės Pašalpos Teikimo Sąlygos**: Teisė gauti socialinę pašalpą suteikiama, kai asmens ar šeimos pajamos yra mažesnės už valstybės remiamas pajamas ir kai neturi per daug turto, viršijančio nustatytą normatyvąinformacijos šaltinis 1.

2. **Kreipimosi Vieta**: Dėl socialinės pašalpos ir kompensacijų reikia kreiptis į savo deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės administracijąinformacijos šaltinis 2.

3. **Reikalingi Dokumentai**: Kreipiantis dėl socialinės pašalpos, reikės pateikti prašymą-paraišką su duomenimis apie save, savo šeimą, pajamas ir turimą turtą, taip pat pažymas apie pajamasinformacijos šaltinis 3.

Nors ši informacija yra bendro pobūdžio, ji gali būti naudinga jūsų atveju. Kadangi esate dieninio skyriaus studentas, vienas auginantis vaiką ir neturintis darbo, jūsų teisė į socialinę pašalpą priklausys nuo jūsų ir jūsų vaiko finansinės padėties, taip pat nuo kitų veiksnių, tokių kaip turto vertė. Rekomenduočiau susisiekti su savo gyvenamosios vietos savivaldybės socialinių reikalų skyriumi, kad gautumėte tikslesnę informaciją, atsižvelgiant į jūsų asmenines aplinkybes.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»21.11.23 - 10:06 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.66035 sekundės -