SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Neturiu teises regisruotis darbo birzoje? 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1860: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Neturiu teises regisruotis darbo birzoje?


  
  Atspausdinti temą 

§Vaidotas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Užklausus kolegą, jis man pateikė maždaug tokį atsakymą.
<....>
Jus kažkas klaidina .... reforma taikoma tik naujai įstojusiems studentams ...
Reikia pasiimti iš savo metodininkės pažymą, kurioje aiškiai parašyta, kad studijuoji neakivaizdžiai. Tokias pažymas universitetas išduoda kelių dienų bėgyje. Ir su ta pažyma jai reikia dar kartą keliauti į darbo biržą. Be to, pagal praėjusių metų reformą studijų tvarka iki reformos lieka tokia pati. Elementariai yra taikoma tokia analogija: studentai, įstoję iki 2009 metų iki šiol moka už mokslus pagal ansčiau nustatytas kainas, buvusi jų studijų tvarka taip pat išlieka tokia pati. O tie, kurie studijavo vakarinėse studijoje , iki šiol ir studijuoja, kol pabaigs, nepaisant to, kad dabar yra tik nuolatinės ir ištestinės. Visi pakeitimai galioja po reformos įsigaliojimo naujai stojantiems abiturientams. Tad ir kreditų skaičius neuri daryti įtakos, nes įstojote 2006 metais. Tad ir universitetą baigsite pagal seną tvarką ...


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»12.10.10 - 08:30 Anketa Aplankyti tinklapį

Svetys # 1








Įstojau į universitetą 2006 m. (neakivaidzdinė studijų forma). Pagal naująją Švietimo ir mokslo reformą neakivaizdinių studijų nebeliko, dabar studijų forma yra nuolatinė arba ištęstinė (šiuo atveju mano studijų formą turėtų būti laikoma ištęstine).
Pagal ministro įsakymą nuolatinė studijų formą turi būti ne mažesnėkaip 30 ir ne didesnė kaip 40 studijų kreditų per metus, o ištėstinė - apimtis turi būti ne mažesnė kaip 20 ir ne didesnė kaip 30 studijų kreditų per metus.
Tačiau... mano studiju programą sudaro 39 kreditai per metus. Tai kaip čia išeina? Reiškės mano studijų formą - nuolatinė... Tokia išvada man pasakė darbo biržos darbuotoja, kuri atsisakė mane registruoti darbo biržoje, kadangi aš esu prilyginama anksčiau vadintiems ''dieniniokams''. Nors ir turiu pakankamą darbo stažą (18 mėn. per pastaruosius 36 mėn.) socialinio nedarbo draudimo ismokos negausiu, nes nesu laikoma bedarbe...

Tuomet kyla klausimas. Jeigu esu pripažįstama kaip nuolatinių studijų formos studentė, kodėl negaliu naudotis tranporto lengvatomis, bei kitomis privilegijomis, kurias kaip visada turėjo tik dieninio skyriaus studentai? (pagal seną tvarką įstojus, vis dar turiu ''žalią'' neakivaizdinio studento pažymėjimą. )

Gal kas esate susidūrę su panašia situacija? Lauksiu komentarų ir patarimų...
»10.10.10 - 12:59
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.18157 sekundės -