Bendros diskusijos : Užduok klausimą : del uzpuolimo, moralines zalos. idomi istorija 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#6360: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Bendros diskusijos

     ≡  del uzpuolimo, moralines zalos. idomi istorija


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki, pirma karta susiduriu so tokia, kaip veiksmo filme, situacija, gal kazkas galetu duoti patarimu kaip elgtis toliau. Buvo taip, nakti, nuejau i vietini bara nusipirkti cigareciu, nusprendziau kieme dar parukyti. Vienas, is matymo pazistamas asmuo, kuris, del nezinomu priezasciu, laiko nepykanta ant manes, prisikabino ir siule issiaiskinti kumsciais. Pasakiau, kad atejau cia nesimusti. Jo draugas, be zodziu, trenke man i veida, tas kuris siule mustis irgi prisijunge, musemes kol kazkas isskyre. Nuejau i automobili, buvau su panelemis, kol laukiau, kol viena ateis, prie masinos pribego tie patys "kietuoliai", ju buvo dar daugiau, 5-6, vienas atidare mano, vairuotojo, duris ir man i akis pripurske asariniu duju, seip ne taip nuvaziavau tolyn. Nuvaziavau i pirmosios pagalbos skyriu, ten apziurejo, ilasino lasiuku ir suleido vaistu, rimtu suzalojimu nebuvo, tik lupa kiaura, bet daktaras sake, kad siuti nereikia. Atvyko policija, apklause, parasiau skunda dviems "museikoms". Atrode tuo ir baigsis, taciau po to sustojome dar i aikstle parukyti, is tolo jau pamaciau, kaip ateina tie patys ereliai, vos spejom sulipti i masina, atbuliniu vaziavau is aiksteles, vienas atidare mano dureles vaziuojant, kabinosi uz veidrodelio, bet sukdamas nubloskiau ji su sparnu, isvaziavom i komisariata, pasake kad nusiusti 2 ekipazai ten, nes mate per kamera. Atvaziaom, ten buvo likusi pusbrolio masina, radom ja isdauzytais langais ir lempomis. Uzregistravom tai policijoje. Dabar pikta, ir norisi juos istatymiskai kuo labiau suzlugdyti. Gal kas turi patarimu, ka dar galimtu daryti?
»24.11.13 - 16:54

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Sveiki,
manau, kad rūkymas laaaabai jau kenkia jūsų sveikatai.
Siūlau mesti rūkyt.
Dar galite pasidomėti antrinės teisiėns pagalbos galimybėmis, kaip pristeisti kompensaciją dėl jums padarytos žalos
jeigu būtumėte pripažintas nukentėjusiuoju baudžiamojoje byloje, jums išimties tvarka priklausytų 100 proc. valstybės finansuojamas advokatas civiliniam reikalavimui pareikšti baudžiamojoje byloje.
Priklausomai, pagal kokį straipsnį esate pripažintas nukentėjusiuoju galite pareikšti ir reikalavimą, kad žalą atlygintų nukentėjusių asmenų fondas Daugiau info http://www.teisesgidas.lt/modules/xoopsfaq/index.php?cat_id=12
http://www.teisesgidas.lt/modules/xoopsfaq/index.php?cat_id=2#18
»04.02.14 - 11:33 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.30862 sekundės -