DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : anstolio veiksmai 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#7302: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  anstolio veiksmai


  
  Atspausdinti temą 

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Sveiki,
jeigu skola grąžinama, tuomet antstolis grąžina vykdomąjį dokumentą teismui pažymėdamas, kaip įvykdytą.
Jeigu antstolis padarė klaidą, reikia parašyti pretenziją antstoliui, o po to kreiptis į teismą.
http://www.teisesgidas.lt/modules/xoopsfaq/index.php?cat_id=17
»11.09.14 - 16:50 Anketa

Svetys # 1








Laba diena. Ar teisingai anstolė reikalauja sumokėti už savo paslaugas išrašius vykdomąjį raštą mano darbovietei,kad esu skolingas buvusiai sutuoktinei,nors pati anstolė jau pernai tą skolą pripažino negaliojančia ir perrašė vykdomąjį raštą į kitą po mano kreipimosi ir pristačius skolos nebuvimą įrodančius dokumentus,o dabar man įsidarbinus naujoje darbovietėje vėl parašo ,kad esu skolingas(net nepasitikslinus byloje;nors pas ją byloje jau yra visi jos atitaisymai,nors jau ir pernai buvo jau už tą pačią klaidą sumokėta,nes nenorėta kreiptis į tuo užsiimančias institucijas dėl laiko stokos).Dabar teigia,kad čia ne jos kaltė ir kad reikia sumokėt už jos neteisingai iįrašytą vykdomąjį raštą.Tai kieno kaltė ???
ir dar -ar gali anstole laikyti vykdomaji rasta ,jeigu zmogus neskolingas? kiek zinau,kai skola sumoketa ,tai anstolis grazina ta dokumenta prasytojui
»18.10.13 - 20:51
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.37604 sekundės -